Grupa Barbakan

1 zł/h
Zapisy
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Grupa Barbakan liczy 21 dzieci, wśród których jest 8 dziewczynek i 13 chłopców.

Choć każde z dzieci ma inne upodobania i potrzeby uwielbiają one spędzać ze sobą czas, aktywnie uczestnicząc w zajęciach grupowych i ucząc się współpracy. Każdy dzień grupy Barbakan wypełniony jest radością i zabawą, zajęciami dodatkowymi, często również spacerami i wycieczkami w bliższe lub dalsze zakątki Krakowa.

W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci zgłębiają swoją wiedzę na temat świata i przyswajają nowe wiadomości, a wszystko to z wykorzystaniem materiałów, które swoją atrakcyjnością wzbudzają zainteresowanie i pozwalają na lepsze zapamiętanie i zrozumienie tematu. Grupa Barbakan uwielbia zabawy masami sensorycznymi, piaskiem i modeliną a głód ruchu zaspokajany jest poprzez zabawy z chustą animacyjną, tańce i różnego rodzaju zabawy ruchowe.

Nie brakuje również czasu na czytanie bajek terapeutycznych, dzięki którym dzieci oswajają się z emocjami. Współpraca członków Grupy Barbakan opiera się na szacunku, zrozumieniu i opracowanym wspólnie kodeksie, który pomaga w tworzeniu przyjaznej, koleżeńskiej atmosfery.

Leave A Comment:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do paska narzędzi