Slide Niepubliczne Przedszkole Krakowiaczek nr III Kraków, ul. Prądnicka 74 Zobacz Grupy Krakowiaczka

Rekrutacja 2022 / 2023 Recruitment

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej rekrutacji do naszego Przedszkola.

Wszystkich zainteresowanych Państwa uprzejmie prosimy o wypełnienie, a następnie dostarczenie do wybranej Placówki załączonego poniżej formularza Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola osobiście, drogą mailową lub pocztą tradycyjną.

We kindly invite you to participate in this year’s recruitment to our Kindergarten. We kindly ask you to fill in and deliver to the chosen Kindergarten the attached Kindergarten Admission Form in person, by e-mail or by post.

AKTYWNA NAUKA

Zapewniamy kompleksowe połączenie edukacji oraz dobrej zabawy

PROFESJONALNI NAUCZYCIELE

Gwarantujemy opiekę zawodowej kadry opiekunów i nauczycieli przedszkolnych

DOGODNA LOKALIZACJA

Nasze Przedszkole znajduje się w dobrze skomunikowanej części Krakowa

ZRÓŻNICOWANE GRUPY

Oferujemy możliwość zapisu Dzieci do różnorodnych grup wiekowych

O Naszym Przedszkolu

Niepubliczne Przedszkole Krakowiaczek powstało w 2022 r. z myślą o szerzeniu edukacji oraz sprawowaniu opieki nad najmłodszymi mieszkańcami Krakowa. Do naszych cech wyróżniających należy:
  • Indywidualne podejście poprzez niewielką liczebność grup
  • Pokaźną ofertę dodatkowych zajęć edukacyjnych i rozrywkowych
  • Pozytywne środowisko rozwoju dla dzieci

Nasze Grupy

350zł /month

Grupa Sukiennice

Grupa dzieci 5 i 6 letnich
5-6 lat Years Old
18 Class Size
350zł /month

Grupa Hejnał

Grupa dzieci 3 i 4 letnich
3-4 lata Years Old
25 Class Size

PODOPIECZNYCH

SALE ZAJĘĆ

WYCIECZEK EDUKACYJNYCH

NAUCZYCIELKI I OPIEKUNKI

Zajęcia Dodatkowe

Przedszkole Krakowiaczek oferuje bogaty zakres bezpłatnych zajęć podstawowych obejmujących gimnastykę korekcyjną, zajęcia edukacyjne "Kodowanie na Dywanie", zajęcia sportowe połączone z nauką tańca Capoeira, a także lekcje języka angielskiego.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty zajęć dodatkowych , przedstawionej w sekcji poniżej.
single-image-01

DRUżyna Kangura

Ruchowe zajęcia fizyczno-ruchowe z piłkami

Zajęcia Taneczne

Nauka tańca, w tym podstaw tańca towarzyskiego w parach

Krakowska Jaskinia Solna

Profilaktyka układu oddechowego (jesień/zima) realizowana w Kopalni Soli w Wieliczce

Zajęcia Matematyczne

Nauka matematyki dla dzieci od 4 roku życia, przy wykorzystaniu autorskiej, angażującej metody dydaktycznej N. Cywińskiego, prowadzone w 6 osobowych grupach wraz z indywidualną ewaluacją.

Dlaczego Krakowiaczek

Jesteśmy placówką oświatowo-wychowawczą, która od wielu lat zapewnia najmłodszym mieszkańcom Krakowa kompleksową opiekę oraz bezpiecznie wprowadza podopiecznych w realia nadchodzącej edukacji szkolnej

PROFESJONALNA KADRA

Nauczyciele oraz Opiekunowie naszego przedszkola to wykwalifikowana, doświadczona kadra pedagogów

SMACZNE WYŻYWIENIE

Dostawę zawsze świeżych, smacznych posiłków dla naszych podopiecznych gwarantuje profesjonalna firma cateringowa.

INTERESUJĄCE ZAJĘCIA

Przedszkole Krakowiaczek oferuje bogaty zakres bezpłatnych zajęć podstawowych oraz szeroki wachlarz aktywności dodatkowych

PRIORYTET ROZWOJU

W naszym Przedszkolu stawiamy na intensywny rozwój fizyczny oraz emocjonalny naszych podopiecznych