Zespół "Krakowiaczka"

Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą kadrą

Dorota Szastak

Nauczyciel
Nauczycielka z 16 -letnim stażem. Ukończyła Studium Nauczycielskie w Krakowie. Jej praca jest oparta na wiedzy praktycznej ze względu na doświadczenie zawodowe. Jest nauczycielką z pasją, z powołania, posiadająca przekonanie, że praca i nauczanie dzieci jest misją, w którą jest wpisana odpowiedzialność za drugiego człowieka. We wszystkich działaniach kieruje się dobrem dziecka. Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Jest osobą ciepłą, przyjazną ,uśmiechniętą i sprawiedliwą. Interesuje się psychologią, pedagogiką, muzyką lubi czytać książki związane z rozwojem dzieci, kocha zwierzęta.

Joanna Pasek

Nauczyciel
Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Lubi śpiewać, tańczyć i rysować. Chętnie spędza wolny czas z przyjaciółmi, lubi chodzić po górach i oglądać ciekawe filmy.

Kamila Różak

Nauczyciel
Kamila Różak absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności edukacja przedszkola i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym im KEN w Krakowie. Jej największą pasją jest praca z dziećmi oraz język angielski i podróże. Jest osobą pełna energii, życzliwą kreatywną i uśmiechniętą. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji i radości.

Marika Solak

Nauczyciel
Absolwentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z nauczaniem j. angielskiego na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. W pracy korzysta z różnorodnych metod i technik, dostosowanych do wieku i możliwości dzieci. Dodatkowo prowadzi zajęcia z języka angielskiego. Jej zamiłowaniem jest muzyka, którą dzieli się z dziećmi m. in. poprzez grę na gitarze.

Anna Jędruch

Nauczyciel
Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Akademii Ignatianum na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Pedagogika. Studia licencjackie ukończyła ze specjalizacją muzyczną. Każdy dzień w przedszkolu wypełniam muzyką oraz uwielbianymi przez dzieci zabawami rytmicznymi. Prywatnie wolny czas spędza trenując na siłowni, uwielbia również gotować i piec ciasta.

Karolina Zduńczyk

Nauczyciel
Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Aktualnie kontynuuje studia pedagogiczne z logopedii. W wakacje jeździ na zagraniczne obozy młodzieżowe między innymi do Bułgarii czy Hiszpanii. Jako nastolatka trenowała pływanie, była zawodniczką na Mistrzostwach Śląska oraz brała udział w licznych zawodach. W wolnych chwilach lubi obejrzeć dobry serial lub przeczytać książkę psychologiczną.

Magdalena Świderska

Nauczyciel
Absolwentka kierunku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W pracy stara się towarzyszyć dzieciom w codziennych zmaganiach i odkrywaniu świata, opierając relacje z najmłodszymi na zrozumieniu i wzajemnym szacunku. Swoje zainteresowania muzyczne wykorzystuje w przedszkolu grając na gitarze i ukulele. W wolnym czasie zgłębia tajniki roślin, pielęgnując własną kolekcję.

Nicole Cygan

Nauczyciel
Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Interesuje się psychologią oraz sztuką tańca klasycznego. Jako nauczyciel dąży do rozwijania twórczego myślenia oraz inspirowania dzieci w codziennych działaniach, skupiając się na ich indywidualnych potrzebach. Uśmiech na twarzach dzieci jest dla niej sukcesem wychowawczym oraz motywacją do dalszej pracy.

Natalia Frys

Nauczyciel
Jest absolwentką Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Tradycje aby zostać nauczycielem wyniosła z domu bowiem jej mama jest również nauczycielem wychowania przedszkolnego i to ona zachęciła Natalię do kształcenia w tym zawodzie.Jest osobą bardzo empatyczną, lubianą przez dzieci i rodziców. W pracy poszukuje nowoczesnych technik i metod, które można wykorzystać w zajęciach. Prowadzi stronę przedszkola na Facebooku umieszczając na niej ciekawe zajęcia, uroczystości przedszkolne i ważne wydarzenia. Jej pasją są podróże, wycieczki piesze i rowerowe

Martyna Pamuła

Nauczyciel
Ukończyła studia magisterskie z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym. W pracy szczególną uwagę zwraca na indywidualne podejście do każdego dziecka, lubię wykorzystywać muzykoterapię oraz ciekawe techniki plastyczne. Wolny czas uwielbia spędzać w górach na pieszych wędrówkach lub przy dobrej książce. Interesuje się astronomią, modą oraz fotografią.

Aleksandra Brożyna-Lis

Nauczyciel
Absolwentka Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej na Akademii Ignatianum w Krakowie. Pomimo niewielkiego stażu pracy posiada doświadczenie zawodowe zdobyte poprzez liczne praktyki w przedszkolach, szkołach podstawowych i żłobkach. Jako nauczyciel jest konsekwentna ale przy tym ciepła i otwarta na potrzeby najmłodszych. Na co dzień zaraża maluchy uśmiechem i dobrym nastrojem. Przywiązuje ogromna wagę do czynnego udziału dzieci w zajęciach poprzez różnorodne techniki i metody pracy. Od kilku lat trenuje sztuki walki (MMA oraz BJJ). Interesuje się muzyką, posiada kolekcję 150 albumów od muzyki klasycznej do współczesnej. Wolny czas spędza na koncertach muzycznych lub wycieczkach górskich.

Maria Kaczmarek

Dyrektor ds. pedagogicznych
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki, ukończyła Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na Uniwersytecie Pedagogiczną. Wieloletnia dyrektorka Samorządowego Przedszkola nr.94 w Nowej Hucie. W przedszkolu jest dyrektorem d/s pedagogicznych, sprawuje nadzór nad nauczycielkami stażystkami. Jest bardzo doświadczona, posiada ogromną wiedzę merytoryczną, ciekawy warsztat pracy, jest wsparciem dla młodej kadry rozpoczynającej pracę w zawodzie nauczyciela. Propagatorka zdrowego odżywiania, medycyny naturalnej, lubi wycieczki piesze

Violetta Wojas

Dyrektor
Magister pedagogiki, ukończyła studia na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz Studium Wychowania Przedszkolnego. Dyrektorka placówek przy ul. Mikolaja Reja 13 i przy ul. Radzikowskiego 92. Swoją pracę traktuje jak misję, w której najważniejszą wartością jest przygotowanie każdego dziecka do dalszej edukacji. Dba o dobór kadry nauczycielskiej, dla której praca jest pasją, miejscem kreowania najważniejszych wartości w życiu człowieka: umiejętność komunikacji, tolerancji, szacunku dla innych. Miłośniczka kultury hiszpańskiej, tańczy flamenco w Akademii Fuente de Amapola, ćwiczy jogę, podróżuje, uwielbia czytać.
Przejdź do paska narzędzi