Zajęcia Podstawowe i Dodatkowe

Oferta na rok szkolny 2020/2021

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat oferty dydaktycznej
i rozrywkowej Przedszkola w bieżącym roku szkolnym.

Zajęcia Podstawowe

Przedszkole Krakowiaczek oferuje bogaty zakres  bezpłatnych zajęć podstawowych  obejmujących szereg różnorodnych aktywności

Gimnastyka Korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przeez Damiana Smotera (mgr AWF)

Język Angielski

Zajęcia prowadzone dwa razy w tygodniu przez szkołę języka angielskiego

Rytmika

Zajęcia muzyczne "Muzyka dla smyka" (30 minut tygodniowo, w każdej grupie)

Kodowanie na Dywanie

Kształcenie umiejętności kodowania poprzez zabawę z wykorzystaniem różnorodnych środków dydaktycznych (plansze, gry, programowalne zabawki.)

Zapraszamy do relacji wideo z zajęć: KLIK!

Kultura Dostępna

Cykl lekcji muzealnych realizowanych w Muzeum Narodowym, Sukiennicach, Ośrodku Kultury Europejskiej Europeum, Domu Jana Matejki dla dzieci w wieku 5-6 lat.

"Kraków Moim Miastem"

Ponadto, Przedszkole realizuje program edukacyjny "Kraków Moim Miastem" , którego celem jest zapoznanie dzieci z bogactwem kulturowym miasta.
Jest on realizowany poprzez liczne wycieczki po Krakowie, uczestnictwo w zewnętrznych konkursach dotyczących historii Krakowa, organizowaniu tematycznych wystaw prac dzieci w placówkach a także udział w innych programach edukacyjnych, a także:

Zajęcia Dodatkowe

Zapraszamy również do skorzystania z oferty zajęć dodatkowych , przedstawionej w sekcji poniżej.

Drużyna Kangura

Ruchowe zajęcia fizyczno-ruchowe z piłkami

Zajęcia Taneczne

Nauka tańca, w tym podstaw tańca towarzyskiego w parach

Krakowska Jaskinia Solna

Profilaktyka układu oddechowego (jesień/zima)

Zajęcia Matematyczne

Nauka matematyki dla dzieci od 4 roku życia, przy wykorzystaniu autorskiej, angażującej metody dydaktycznej N. Cywińskiego, prowadzone w 6 osobowych grupach wraz z indywidualną ewaluacją.

Koncerty Muzyczne

Spektakle muzyczne dla dzieci z udziałem profesjonalnych muzyków.
single-image-04

Zapisy do naszego Przedszkola

Jeśli są Państwo zainteresowani zapisami, serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Nasz Zespół

Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą kadrą